Ga naar de hoofdinhoud
Online winkelen in: AT | IT | CH | FR | DE | UK | CZ | SE | DK | BE | NL | IE | ES | PL | PT | FI | GR | RO | NO | HU | BG | HR | LU

Plint Marathon Metalen Look Zilver

De vloertegels Marathon metaallook zilver zijn verkrijgbaar in een elegante en opvallende kleur. De kleur zilver is nagebootst, maar zonder echt zilver te zijn. Maar dat is een kwestie van mening. Het oppervlak heeft een mat en glanzend design en is zeer stabiel. Het is antislip en gemaakt van porselein steengoed en heeft door de zilveren uitstraling een mooie metalen look, al is het echt geen metaal. De tegel kan een "schat" zijn voor het interieur van uw badkamer, wat zeker een blikvanger zal zijn voor uw bezoekers.

Het materiaal is mat, ongeglazuurd en gerectificeerd of gekalibreerd, zodat vervormingen en oneffenheden aan het oppervlak worden uitgesloten en de tegel een holistische en opgeruimde indruk maakt. Tegelijkertijd is de tegel geschikt voor vloerverwarming, waardoor de tegel warmtedoorlatend is en langdurig stabiel blijft zonder te breken door de hitte of hitte of het poreus worden van het materiaal.
De tegel kan binnenshuis worden gebruikt en is ook geschikt voor natte ruimtes en kan tegelijkertijd tegen hitte en kou, zelfs in combinatie, waardoor sommige materialen onder druk kunnen komen en ze instabiel kunnen worden.
Het formaat bestaat twee keer. U kunt kiezen tussen een rechthoekige of vierkante vorm. Als u een patroon op de tegel wilt, kunt u kiezen uit drie decoropties, een rand, een lensblad en een spaak.

Als u op zoek bent naar een speciale tegel die een rijke en luxueuze indruk zal maken in uw badkamer, dan is dit de tegel voor u.

  • 
De ongelazuurde oppervlakte, die geen glasachtige coating heeft, is bijzonder geschikt voor intensief gebruikte gebieden. Matte oppervlakken, vooral die met de juiste slipweerstand, zijn ideaal voor het creëren van veilige blotevoetzones.

    Onverglaasd

    • De ongelazuurde oppervlakte, die geen glasachtige coating heeft, is bijzonder geschikt voor intensief gebruikte gebieden. Matte oppervlakken, vooral die met de juiste slipweerstand, zijn ideaal voor het creëren van veilige blotevoetzones.
  • 
Geschikt alleen voor installatie op muren.

    Binnenmuur

    • Geschikt alleen voor installatie op muren.

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Vragen en Antwoorden (0)


Wilt u een vraag stellen over het product?

Wij staan klaar om te helpen! Uw vragen zijn waardevol voor ons.

Elke tegel en elk mozaïek heeft verschillende vereisten voor trimmen, leggen en ongedaan maken vanwege individuele materiaaleigenschappen en gebruiksomstandigheden. Vraag een lokale expert om een correcte en veilige plaatsing van uw mozaïeken of tegels. Wij zijn niet aansprakelijk voor onprofessioneel gebruik en gebrekkige uitvoering van constructiematerialen.

Misschien vind je dit ook leuk

Mozaïektegel Georgia Glas Natuursteen Mix Rood
Mozaïektegel Georgia Glas Natuursteen Mix Rood
Kleur: Rood

Gemiddelde waardering van 4.5 van 5 sterren

Inhoud: 0.09 Vierkante meters (€ 136,67* / 1 Vierkante meters)

€ 12,30
per Vel
(m² = € 136,67)
Mozaïektegel Glas Roestvrij Staal Guld
Mozaïektegel Glas Roestvrij Staal Guld

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Inhoud: 0.09 Vierkante meters (€ 171,11* / 1 Vierkante meters)

€ 15,40
per Vel
(m² = € 171,11)
Voegpasta Servoperl Royal Quick Zilvergrijs 5 kg
Voegpasta Servoperl Royal Quick Zilvergrijs 5 kg
Kleur: Zilvergrijs

Inhoud: 5 Kilogram (€ 7,38* / 1 Kilogram)

€ 7,38
per kg
(5 kg Pakket = € 36,90)