Ga naar de hoofdinhoud

Bestel tot 8 gratis mozaïekmonsters

*Aanbieding geldig voor voorraaddruk en showroommodellen tot 31.07.2025 zolang de voorraad strekt.

AANBIEDING EINDIGT OVER

00
dagen
00
uren
00
minuten
00
seconden
Online winkelen in: AT | IT | CH | FR | DE | UK | CZ | SE | DK | BE | NL | IE | ES | PL | PT | FI | GR | RO | NO | HU | BG | HR | LU

FILA Deterdek Zure reinigingsconcentraat 1 liter

Het FILA Deterdek zure reinigingsconcentraat reinigt zacht en verwijdert zelfs hardnekkig vuil zoals roest en afzettingen. Het reinigingsmiddel is ideaal voor zuurbestendige natuursteen. Ook geglazuurde materialen kunnen ermee worden behandeld, zoals keramiek. De behandelingsmaterialen omvatten ook fijne steen, cotto en terracotta, evenals klinker. Daarnaast kan het ook gebruikt worden in de sanitaire sector.

De ingrediënten worden tijdens de productie zo geselecteerd en samengesteld dat ze zeer effectief reageren en toch geen schade aanrichten. Evenzo produceert het middel tijdens gebruik geen schadelijke dampen. Gewrichten worden tijdens het reinigen beschermd en niet beschadigd, ook niet als ze van aluminium of staal zijn. Door het hoge gehalte aan tenside kan het worden gebruikt voor het verwijderen en reinigen van zware aanslag en roestvlekken. Het verwijdert alle soorten vuil. Resten van koffie- en legresten, pleisterwerk en roest op de bouwplaats worden moeiteloos en probleemloos verwijderd. Het is ook effectief in het verwijderen van zoutuitbloeiingen van cotto- en kalksteenformaties.

Het zure reinigingsmiddel kan zowel voor de vloer als voor de wand gebruikt worden. Het middel kan zowel binnen als buiten gebruikt worden. Ondanks het zuurgehalte wordt het oppervlak niet aangetast en vervangt het zoutzuur. Evenzo is er geen verandering in het uiterlijk of de kleur van het oppervlak.

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Vragen en Antwoorden (0)


Wilt u een vraag stellen over het product?

Wij staan klaar om te helpen! Uw vragen zijn waardevol voor ons.

Elke tegel en elk mozaïek heeft verschillende vereisten voor trimmen, leggen en ongedaan maken vanwege individuele materiaaleigenschappen en gebruiksomstandigheden. Vraag een lokale expert om een correcte en veilige plaatsing van uw mozaïeken of tegels. Wij zijn niet aansprakelijk voor onprofessioneel gebruik en gebrekkige uitvoering van constructiematerialen.

U vindt dit misschien ook leuk

Gratis monsters
Glasmozaïek Tegels Lanzarote Pink Smal
Glasmozaïek Tegels Lanzarote Pink Smal
Kleur: Pink

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Inhoud: 0.09 Vierkante meters (€ 116,67* / 1 Vierkante meters)

€ 10,50
per Vel
(m² = € 116,67)
Cristalgrip Wandtegels Wandsteun Stof Klittenband 50cm - 2,5m²
Cristalgrip Wandtegels Wandsteun Stof Klittenband 50cm - 2,5m²

Gemiddelde waardering van 3 van 5 sterren

Inhoud: 2.5 Vierkante meters (€ 11,88* / 1 Vierkante meters)

€ 29,70
per Stuk
(m² = € 11,88)
Gratis monsters
Glasmozaïek Tegels Lanzarote Pink
Glasmozaïek Tegels Lanzarote Pink
Kleur: Pink

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Inhoud: 0.09 Vierkante meters (€ 143,33* / 1 Vierkante meters)

€ 12,90
per Vel
(m² = € 143,33)
Gratis monsters
Keramiek Mozaïek Salomon Hexagon Rosa H51
Keramiek Mozaïek Salomon Hexagon Rosa H51
Kleur: Pink

Inhoud: 0.092 Vierkante meters (€ 77,17* / 1 Vierkante meters)

€ 7,10
per Vel
(m² = € 77,17)
Gratis monsters
Keramiek Mozaïek Salomon Hexagon Rosa H23
Keramiek Mozaïek Salomon Hexagon Rosa H23
Kleur: Pink

Inhoud: 0.078 Vierkante meters (€ 83,33* / 1 Vierkante meters)

€ 6,50
per Vel
(m² = € 83,33)
Gratis monsters
Keramiek Mozaïek Bismarck R10B Hexagon Rosa H23
Keramiek Mozaïek Bismarck R10B Hexagon Rosa H23
Kleur: Pink

Inhoud: 0.078 Vierkante meters (€ 83,33* / 1 Vierkante meters)

€ 6,50
per Vel
(m² = € 83,33)
Cristalgrip Wandtegels Wandsteun Stof Klittenband 50cm